کود پودری

zincstar

کود روی(افزایش باروری و مقام سازی در برابر تنش ها)

حاوی 33 درصد روی

به دلیل ساختار منحصر به‌فرد خود می‌تواند به‌ راحتی از طریق خاک و برگ گیاه جذب شود.اهمیت روی استار نسبت به سایر کودهای حاوی روی به نوع فرمولاسیون آن بر می‌گردد که موجب بروز خواصی قابل‌توجه در ابعاد نیتراتی این ساختار شده است.تحریک جوانه‌زنی، گلدهی و میوه‌دهی در گیاهان

zinc

تأثیرات اصلی

• توسعه بهینه محصول، رسیدن و همچنین رنگ مناسب و خوش‌رنگی

• فعال‌سازی آنزیم‌های ضروری، تولید هورمون‌های رشد از جمله هورمون اکسین

• مؤثر بر افزایش تولید کلروفیل، تنفس، تنظیم رشد و تسریع بلوغ

• مؤثر بر تشکیل کربوهیدرات‌ها، افزایش پروتئین، تحریک تشکیل بذر و بهبود اسید فیتیک به عنصر روی

• افزایش مقاومت گیاه در برابر سرما و دمای پایین باعث جذب بیشتر آب می‌شود.

zinc5    

دستور مصرف :

محلول‌پاشی به نسبت 5/1 در  1000

مصرف خاکی به مقدار 6-4 کیلوگرم در هکتار

باغبانی :

مرحله اول: به هنگام تورم جوانه‌ها

مرحله دوم: با شروع درشت شدن میوه

مرحله سوم: بعد از برداشت (بهبود زخم‌های حاصل از برداشت)

زراعت :

تمامی کود های پلنت استار دارای گواهی ثبت کودی از موسسه خاک وآب کشوری میباشد

gib

 محرک رشد پلنت استار(تولید شده از جلبک دریایی) 

      محرک رشد پلنت استار به‌طور قابل ‌ملاحظه‌ای بر افزایش شکوفه‌دهی غنچه‌های گل، افزایش میزان تنفس شکوفه‌ها، افزایش سطح برگ و اندازه جوانه و کاهش وزن خشک پسته تأثیر دارد ولی باعث ریزش غنچه‌های گل نمی‌گردد. تأثیر این کود در افزایش شکوفه‌دهی پسته‌های ماده به زمان استفاده و واحدهای سرمایی که درخت تا آن زمان دریافت کرده بستگی دارد.

gibpic

معمولاً محرک رشد با غلظت 2 در هزار به‌صورت محلول‌پاشی زمانی که 50٪ گل‌ها در مرحله شکوفه باشند مصرف می‌شود و در صورتی که یک تا دو هفته بعد از محلول‌پاشی با غلظت 2 تا 3 کیلو در هکتار تکرار شود، نتیجه بهتری حاصل می‌شود. با اعمال این محلول‌پاشی خوشه‌ها بازشده و از درهم‌ رفتگی حبه‌ها جلوگیری می‌شود و از این نظر که با افزایش حجم خوشه و باز شدن آن بیماری سفیدک سطحی و خسارت کرم خوشه‌خوار انگور نیز کاهش پیدا می‌کند، عملی مطلوب است.مهم‌ترین کاربرد این هورمون در باغبانی برای افزایش میزان محصول انگور است.

gibs

     سایر کاربردها

برای کاهش اثر ویروس زرد در میوه آلبالو 10 تا 15 روز پس از ریزش گلبرگ‌ها استفاده ‌شود.

برای افزایش تولید گل در خیار گلخانه‌ای از محرک رشد استفاده ‌کنید.

 برای افزایش جوانه‌زنی بذرهای سیب، گلابی، فندق و گیلاس قبل از جوانه‌زنی از محرک رشد استفاده ‌شود.

golde

میکروگلد (افزایش علمکرد و کیفیت تولید)

مشخصات

* غنی از مواد مورد نیاز گیاه و حاوی اسید هیومیک و اسید فولیک

* رشد سبزینگی گیاه، ریشه‌زایی و افزایش محصول

* افزایش فعالیت‌های میکروارگانیسم‌های خاک

* افزایش مقاومت گیاه نسبت به استرس و تنش‌های محیطی

microgold1

کاربرد

• ضد تنش‌های محیطی ، تحریک رشد ریشه و شکوفه‌زایی

• محلول‌پاشی میکروگلد، قبل، بعد و همچنین در طی وقوع تنش، موجب فعال‌سازی مکانیسم‌های گیاهی برای تحمل شرایط سخت و تسریع در بهبودی گیاه می‌شود.

• محلول‌پاشی این محصول باعث تسهیل گرده‌افشانی و تلقیح سالم می‌گردد و همچنین برای افزایش میزان قند، رنگ، سایز و ویتامین‌های میوه‌ها تأثیر مستقیم دارد.

micro3

   

   بهترین زمان مصرف درختان میوه:

زمان متورم شدن جوانه‌ها تا مرحله فندقی شدن میوه‌ها (هر 10 روزیک‌بار به‌صورت 5-3 کیلو در هزار ـ محلول‌پاشی)

غلات (گندم، جو، برنج): مرحله ساقه‌دهی تا مرحله پر شدن دانه‌ها ( هر 10 رویک‌بار به میزان 5-3 کیلو در هکتار ـ محلول‌پاشی)

صیفی‌جات: شروع غنچه‌دهی به بعد هر 10-7 روز یک‌بار (محلول‌پاشی) در تمام زراعت‌ها مصرف این کود به‌صورت پودر 5 کیلو در هکتار

humicacide

هیومیک اسید پودری ( افزایش رشد ریشه زایی)

برای سفارش محصول کلیک کنید

هیومیک اسید چیست؟

اسید هیومیک‌ها بقایای تجزیه‌شده مواد ارگانیک (آلی) هستند. آنها مولکول‌های با زنجیری بلند، سنگین وزن و قهوه‌ای رنگ هستند. آنها فقط یک نوع اسید نیستند. اسید هیومیک یک اسم کلی است که به ترکیب پیچیده‌ای از اسیدهای متفاوت قابل حل در محلول آلکالین گفته می‌شود. این اسیدها به طور طبیعی در چرخه حیات در خاک، اقیانوس و رودها وجود دارند.

acide

کود هیومیک اسید با درصد متناسبی از اسید هیومیک؛ اسیدفولویک، ماده آلی پتاسیم از دسته کودهای آلی کاملاً محلول در آب است که به‌صورت آبیاری و محلول‌پاشی در تمامی دوران فصل رشد گیاهان باغی و زراعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اسید هیومیک و اسید فولویک، با تحریک هورمون‌ها و آنزیم‌های گیاهی، موجب جذب سریع و بهتر عناصر ماکرو و میکرو و افزایش کیفیت و اندازه میوه شده و همچنین نیاز به کودهای شیمیایی را به نحو محسوسی کاهش می‌دهد.

tabhumic

ore

اوره فسفات(کود حاوی ازت به فرم اوره و فسفر) 

اوره فسفات دارای 18% کود به فرم اوره 44% کود به فرم فسفر است. اوره فسفات کاملاً اسیدی بوده و دارای حلالیت بسیار بالاتر نسبت به سایر عناصر به‌خصوص ریزمغذی‌ها است. pH اوره فسفات خاصیت اسیدی دارد، در نتیجه برای مصرف در خاک‌های آهکی و قلیایی بسیار ایده‌آل است.

 

urea

 

مزایای کود اوره

در حالت کلی، اوره می‌تواند بیشترین مقدار نیتروژن را با کمترین قیمت در اختیار خاک و کشت قرار دهد. این ماده به‌سادگی انبار می‌شود و در دراز مدت خطر آتش‌سوزی ندارد. اوره را می‌توان یا به تنهایی استفاده کرد یا با کودهای دیگر مخلوط نمود. برای گیاهانی که در خاک‌های اسیدی بهتر رشد می‌کنند، کود اوره از بهترین گزینه‌هایی است که موحب اسیدی‌شدن خاک می‌شود. در کشت محصولاتی چون ذرت، توت فرنگی و سایر گیاهانی که به نیتروژن بالایی نیاز دارند، کود اوره قادر است مقادیر بالایی از نیتروژن را فوراً در اختیار گیاه بگذارد

mag1

کود منیزیم (کنترل رشد و تقسیم سلولی)

منیزیم استار در بسیاری از واکنش‌های آنزیمی شرکت می‌کند. این عنصر به ‌صورت دو ظرفیتی قابل ‌تبادل است ولی به شکل نامحلول در خاک وجود دارد. می‌توان گفت   مهم‌ترین نقش منیزیم در گیاه در مرحله فتوسنتز و تولید اکسیژن است که جلوی فعالیت رادیکال‌های آزاد را گرفته و مانع از تخریب و انهدام اسیدهای چرب موجود در غشا می‌شود. منیزیم استار همچنین در سنتز قندها مؤثر است. گیاه را در برابر کلیه امراض و قارچ‌ها و آفات مقاوم می‌کند.

mang2

زمان مصرف 

در زمان شخم زنی به همراه دیگر کود ها به خاک داده شود. برای تغذیه چغندر و ذرت و حبوبات از محلول دو درصد سولفات منیزیوم استفاده می شود. زمان مصرف این کود در باغ های میوه در اواخر اسفند و در زمین های کشاورزی پیش از کشت و یا توسط سیستم آبیاری می باشد. در سبزی کاری در مرحله نشاء زنی و در گیاهان زراعی حدود ۳۰ روز پس از سبز شدن از این کود استفاده می شود.

man3

برای مشاهده گواهی ثبت کودی کلیک کنید.

صفحه1 از3

تماس با ما

مصرف کننده گرامی، منتظر شنیدن پیشنهادات و نظرات سازنده شما هستیم

 021-47242                 021-44023021

3659 076 0912           6511 217 0912

    تهران ـ بزرگراه ستاری ـ بلوار فردوس شرق ـ ساختمان آیریک سنتر جنوبی ـ طبقه چهارم ـ واحد 214