STOP SALT(کود آلی کلسیمی)

stopsalt

آلی کلسیمی مایع پلنت استار(ضدشوری و رفع کمبود کلسیم ) 

  خاک بستر رشد گیاه است و اگر شرایط مناسبی نداشته باشد گیاه در مراحل مختلف رشد باید با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم کند و عملاً از انتظار ما که همان تولید اقتصادی محصول است باز خواهد ماند. از آنجا که بیشتر مناطق کشور ما دارای آب و هوای خشک و نیمه خشک بوده و تجمع املاح در سطح خاک ها باعث شوری خاک ها در بسیاری از نقاط کشور شده است و از طرفی به خاطر کمبود مواد آلی در خاک های ما لازم است تا پیش از کشت و کار در اینگونه خاک ها ابتدا اقداماتی را برای اصلاح آنها انجام دهیم تا بتوانیم پس از کشت و تحمل مشقت های فراوان به نتایج مورد نظر خود دست یابیم.

 

castop

 

فاکتور شوری  (EC)خاک یکی از عوامل مهم محدود کننده رشد و نمو گیاه به شمار می رود که ممکن است به دلیل نامناسب بودن بافت خاک و کیفیت بد آب مصرفی باشد .درحال حاضر استفاده از گیاهان و ارقام مقاوم به شوری و اصلاح کننده های خاک یکی از مهم ترین روش های موثر در بهربرداری وافزایش علمکرد در مناطق خشک و نیمه خشک جهان است. آلی کلسیمی مایع پلنت استار  دارای 6.5 درصد کلسیم است که باعث جداسازی کامل سدیم خاک شده و چون سدیم در خاک حلالیت بالایی میباشد سریعا از طریق ریشه خارج میشود و همچنین این ترکیب از رسوب کلسیم در خاک جلوگیری کرده و باعث تسهیل عمل جابه جا شدن کلسیم در خاک شده و دلیل موجود کلسیم در ساختار این محصول خود باعث افزایش کلسیم در دیواره سلولی شده و در نهایت سبب افزایش انبارداری و ماندگاری محصول خواهد شد.

 

تجزیه ضمانت شده

ماده الی OM

کلسیم Ca

PH

چگالی D

70%

6.5%

7.35%

1.35%

 

زمان مصرف :

 به هنگام کمبود کلسیم یا شور بودن آب و خاک به میزان 50تا 90 لیتر در هکتار به صورت تقسیط همراه با آب آبیاری مصرف گردد.

از این کود جهت رفع کمبود کلسیم می توان به میزان 3 تا 5 لیتر در هکتار به صورت محلول پاشی روی برگ استفاده نمود.توجه داشته باشید در زمان گلدهی محلول پاشی انجام نگیرد .

 

میزان مصرف در هکتار :

 

گیاهان زراعی

شروع ساقه

50-90 لیتر

درختان میوه

بعد از ریزش گل ها

50-90 لیتر

سبزی و صیفی جات

5-3 برگی

50-90 لیتر

مرکبات

پس از تشکیل میوه

50-90 لیتر

 

 

 

تماس با ما

مصرف کننده گرامی، منتظر شنیدن پیشنهادات و نظرات سازنده شما هستیم

 021-47242                 021-44023021

3659 076 0912           6511 217 0912

    تهران ـ بزرگراه ستاری ـ بلوار فردوس شرق ـ ساختمان آیریک سنتر جنوبی ـ طبقه چهارم ـ واحد 214